دکوراسیون دست دوم

به هر حال رفتن به خانه جدید همیشه با تغییراتی هر چند کوچک در اثاثیه و دکوراسیون همراه است. زیرا همیشه آنچه داریم با خانه جدید هماهنگ نیست و امکان دارد مبلمان زیبایی که شما بسیار دوستش دارید کاربردی در خانه فعلی تان نداشته باشد. بنابراین فکر کردن به تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی مسئله ای است که ممکن است برای همه پیش آید.

اما بعد از تحمل هزینه جابجایی هزینه تغییر دکوراسیون که کاری بسیار گران قیمت است می تواند بسیار به شما فشار بیاورد اما نگران نباشید راه های ارزانی هم برای تغییر دکوراسیون است.

راه های تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی

ما در اینجا راهنمایی هایی برای خرید وسایل جدید با کمترین میزان هزینه جهت تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی به شما ارائه می کنیم.

   ارزان ترین روش تغییر دکوراسیون منزل بعد از اثاث کشی استفاده از وسایل موجود و تغییر کاربرد یا با هزینه بسیار کم تغییر شکل آن ها است این روش شاید همیشه نتیجه دلخواه نداشته باشد اما ارزان ترین است.

مراجعه به سمساری ها برای خرید وسایل دست دوم این موضوع شاید برای بعضی افراد خوشایند نباشد اما به طور مثال یک میز همیشه یک میز است چه نو چه دست دوم و شما به راحتی با خرید رنگ مخصوص چوب می توانید آن را مثل روز اول نو کنید.

خرید اینترنتی

یکی دیگر از روش های خرید دست وسایل دست دوم که به شدت در حال همه گیر شدن است خرید از وب سایت ها و اپ های فروش وسایل توسط خود اشخاص است در این محل ها هم می توانید وسایل نو هم دست دو با هر بودجه ای بخرید و تفاوت آن ها با سمساری ها تنوع بیشتر و قیمت های گاهی بسیار کمتر و همچنین پیدا کردن وسایلی که خیلی خیلی کم از آن ها استفاده شده است. اما همیشه باید در خرید از این محل ها احتیاط کرده و فقط وقتی پولی پرداخت کنید که از دریافت جنس مطمئن هستید.

چه زمانی برای تغییر دکوراسیون بعد از اسباب کشی بهتر است.

اگر قصد تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی  دارید ابتدا چیدمان خانه را با اثاثیه فعلی انجام دهید. بهترین روش و ارزان ترین راه کار برای تغییر دکوراسیون پس از جابجایی اثاثیه به خانه جدید این است که وسایل موجود را به بهترین شکل و در بهترین نقطه استفاده کنید. به خودتان زمان بدهید و در این زمان است شما می توانید نگاه بهتری به دکوراسیون خانه داشته باشید. تغییراتی که برای تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی لازم است انجام دهید در یک چک لیست اسباب کشی یادداشت کنید و نسبت به تهیه چیزهایی که لازم دارید از طریق راه کارهای ارائه شده اقدام نمایید.

تغییراتی که بیشترین تاثیر را در رنگ و بوی خانه شما می گذارند.

تغییر پرده اتاق ها

چیدمان نشیمن

نورپردازی محل جدید

با این تغییرات کوچک به راحتی می توانید شکل خانه خود را به کلی تغییر دهید.

باربری ایران بار با حدود نیم قرن تجربه در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل و جهیزیه و همچنین مبلمان ،با کادری مجرب و با تجربه و همچنین دارای کامیون هایی با تجهیزات مدرن بسته بندی در خدمت همشهریان محترم تهرانی و همچنین سایر شهرستان ها می باشد . و همچنین کلیه اجناس شما عزیزان از مبدا تا مقصد دارای بیمه حوادث می باشد .

حمل اثاثیه با بهترین کیفیت از تهران به شهرستان و همچنین بالعکس انجام می شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *