باربری

اسباب کشی کاری استرس زا و خسته کننده است. که می تواند با آسیب اموال شما و همچنین سلامت شما باعث ناراحتی زیادی حتی برای مدت ها بعد از انجام آن شود. اما این کار ناخوشایند را افراد زیادی از سر اجبار یا برای رفتن به خانه ای بهتر باید انجام دهند. ما  می خواهیم در این مطلب با دادن توصیه های مفید در آسانتر کردن اسباب کشی و استفاده از باربری و همچنین جلوگیری از آسیب به اموال و سلامت شما کمک کنیم پس مطالب ما را در این قسمت و قسمت های بعدی پیگیری کنید.

نکته اول

انتخاب زمان شروع به بسته بندی وسایل است. در حالی که بیشتر افراد نمی توانند زمان جا به جایی خود را به دلیل اجاره نشینی تعیین کنند. اما می توانند با برنامه ریزی درست برای هر شرایط آب و هوایی آماده شده و همچنین به موقع و با حوصله تمام وسایل خود را بسته بندی کنند.

نکته دوم

زمان اسباب کشی بهترین زمان برای دور ریختن وسایل اضافه است که در خانه دارید. در زمان بسته بندی لوازم آنهایی را که کم اهمیت هستند  جدا کنید و وقتی نوبت به بسته بندی آنها رسید به این موضوع فکر کنید که واقعا در خانه جدید به این وسایل نیاز دارید یا نه. برای راحتتر شدن تصمیم گیری می توانید به اینکه آخرین بار چه زمانی از این وسایل استفاده کرده اید را به خاطر بیاورید. اگر نتوانستید یا در چند ماه گذشته فقط یک بار بود. پس تصمیم برای دور انداختن آن وسیله ساده تر می شود.

نکته سوم

روش حمل و نقل وسایل است که بیشتر به بودجه و حساس بودن شما در صحیح وسالم رسیدن وسایلتان مربوط است. خدماتی که شرکت های باربری انجام می دهند از جا به جایی وسایل بدون تامین نیروی انسانی برای حمل وسایل تا بسته بندی و جا به جایی و چیدمان وسایل متغیر است. همچنین باربری ها خدمات ثابتی مانند بیمه وسایل و ماشین های سر پوشیده دارند. که در صورت نبود این خدمات بهتر است کلا از این نوع باربری ها دوری کنید.

ادامه دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *